Godišnje nagrade Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije – 2020

U ponedeljak, 28. decembra 2020. godine, u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka, održana je Svečana sednica Nastavno-naučnog veća Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije na kojoj su istaknutim zaposlenima ovog Departmana dodeljene godišnje nagrade, za 2020. godinu, za ostvarene rezultate u oblastima od značaja.

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za elektroenergetiku i primenjeno softversko inženjerstvo za 2020. godinu dobio je:
Spasoja Damjanović, asistent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za energetsku elektroniku i pretvarače za 2020. godinu dobila je:
Ivana Isakov, asistent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za elektroniku za 2020. godinu dobila je:
Milica Kisić, docent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za telekomunikacije i obradu signala za 2020. godinu dobio je:
Dušan Nikolić, laborant

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za električna merenja za 2020. godinu dobio je:
Stefan Mirković, asistent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za teorijsku elektrotehniku za 2020. godinu posthumno dobila je:
Anamarija Juhas, redovni profesor

Član DEET-a sa najvećim brojem heterocitata u 2020. godini (prema SCOPUS bazi) je:
Andrija Sarić, redovni profesor

Nastavnik sa najvećim brojem radova sa SCI liste u 2020. godini je:
Dejan Vukobratović, redovni profesor

Saradnik ili zaposleni u istraživačkom ili naučnom zvanju sa najvećim brojem radova sa SCI liste u 2020. godini je:
Ivana Isakov, asistent

Nagrada “Dr Vladan Desnica” dodeljena je:

• Studentu koji je izradio najbolji diplomski/diplomski – master rad iz oblasti modelovanja, simulacija i projektovanja elektronskih kola u 2020. godini:
    Nikola Rašević

• Najboljem studentu/diplomirani inženjer smera Mikroračunarska elektronika u 2020. godini:
    Vladimir Vincan

Čestitamo svim dobitnicima nagrada i želimo im puno uspeha u daljem radu, a svim zaposlenima Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije želimo srećnu i uspešnu novu 2021. godinu i srećan Božić.