Funkcije

Univerzitet

Članovi Stručnog veća za tehničko-tehnološke nauke:
  1. prof. dr Mirjana Damnjanović.
Komisija za priznavanje visokoškolskih isprava (oblast Energetika, elektronika i telekomunikacije):
  1. prof. dr Vladimir Katić,
  2. prof. dr Vojin Šenk,
  3. prof. dr Platon Sovilj.

Fakultet

Prodekan za finansije i razvoj:
prof. dr Boris Dumnić.
Član Odbora za nauku:
prof. dr Dejan Vukobratović.
Član Odbora za finansije:
prof. dr Boris Dumnić.
Član Saveta doktorskih studija:
prof. dr Veran Vasić.
Urednik studentske sekcije Zbornika radova FTN-a:
prof. dr Željen Trpovski.

Departman

Rukovodilac Departmana:
prof. dr Mirjana Damnjanović.
Šefovi katedri
Katedra za elektroenergetiku i primenjeno softversko inženjerstvo:
doc. dr Luka Strezoski.
Katedra za energetsku elektroniku i pretvarače:
prof. dr Boris Dumnić.
Katedra za elektroniku:
prof. dr Mirjana Damnjanović.
Katedra za telekomunikacije i obradu signala:
prof. dr Dejan Vukobratović.
Katedra za električna merenja:
prof. dr Platon Sovilj.
Katedra za teorijsku elektrotehniku:
prof. dr Nikola Đurić.
Rukovodioci studijskih programa
Osnovne akademske studije – EET:
prof. dr Milan Sečujski.
Master akademske studije – EET:
prof. dr Stevan Grabić.
Doktorske studije – EET:
prof. dr Veran Vasić.
Osnovne strukovne studije Elektrotehnika:
doc. dr Zoltan Čorba,
doc. dr Kalman Babković.
Master strukovne studije Elektrotehnika:
prof. dr Dragan Milićević,
mr Dejan Nemec.
Komisija za kvalitet studijskih programa:
  1. doc. dr Luka Strezoski,
  2. prof. dr Boris Dumnić,
  3. prof. dr Mirjana Damnjanović,
  4. prof. dr Vlado Delić,
  5. prof. dr Platon Sovilj,
  6. prof. dr Nikola Đurić,

Zadatak Komisije je da pripremi pravilnik o diplomskim master radovima u kome će biti preporučen format radova, standardi koji rad treba da ispuni i način formiranja ocene u zavisnosti od kvaliteta i obima rada.


Direktori centara

Centar za biosensing tehnologije
Centar za integrisane mikrosisteme i komponente
prof. dr Ljiljana Živanov.
Centar za metrologiju
prof. dr Zoran Mitrović.
Centar za obnovljive izvore i kvalitet električne energije
prof. dr Dragan Milićević.

Rukovodioci akreditovanih laboratorija

Laboratorija za metrologiju
prof. dr Zoran Mitrović.
Laboratorija za elektromagnetsku kompatibilnost
prof. dr Neda Pekarić-Nađ.