Dan otvorenih vrata Fakulteta tehničkih nauka

U subotu 14. maja, Fakultet tehničkih nauka je organizovao Dan otvorenih vrata, u okviru kojeg su prezentovani studijski programi Fakulteta tehničkih nauka. Departman za energetiku, elektroniku i telekomunikacije je maturante dočekao u holu zgrade Naučno-tehnološkog parka. Nakon kraće prezentacije studijskih programa Energetika, elektronika i telekomunikacije, Primenjeno softversko inženjerstvo, Merenje i regulacija i Elektrotehnika, budući studenti su razgovoru sa našim koleginicama i kolegema, mogli da budu detaljnije informisani o tome koja će znanja i veštine steći u toku studiranja, kao i o mogućnostima za zapošljavanje.

U ime Departmana zahvaljujem se svima koji su učestvovali u prezentaciji: Stevan Cvetićanin, Darko Lazarević, Kristina Milić, Nelica Dobrijević, Luka Strezoski, Milan Đurđević, Boško Janković, Boris Dumnić, Milica Jarić, Aleksandar Stanisavljenić, Borisav Sandić, Nikola Vukajlović, Nataša Samardžić, Sanja Kojić, Jelena Radić, Jovan Bajić, Predrag Teodorović, Dušan Bortnik, Vladimir Nikić, Mirjana Damnjanović, Vukan Ninković, Siniša Suzić, Marina Subotin, Nemanja Gazivoda, Milan Šaš i Đorđe Novaković.

Mirjana Damnjanović