Godišnje nagrade DEET-a za 2021 koje su uručene pojedincima

U četvrtak, 23. decembra 2021. godine, u Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka, održana je Svečana sednica Nastavno-naučnog veća Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije na kojoj su istaknutim zaposlenima ovog Departmana dodeljene godišnje nagrade, za 2021. godinu, za ostvarene rezultate u oblastima od značaja.

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za elektroenergetiku i primenjeno softversko inženjerstvo za 2021. godinu dobili su (dodeljenje su 2 nagrade):
Zorana Babić, asistent

Nikola Simić, asistent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za energetsku elektroniku i pretvarače za 2021. godinu dobio je:
Nikola Vukajlović, asistent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za elektroniku za 2021. godinu dobio je:
Milan Radovanović, naučni saradnik

Nagrada će biti kasnije uručena jer je Milan službeno odsutan i nalazi se u Italiji.

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za telekomunikacije i obradu signala za 2021. godinu dobio je:
Željen Trpovski, vanredni profesor

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za električna merenja za 2021. godinu dobio je:
Zdravko Gotovac, asistent

Nagradu za najzaslužnijeg pojedinca Katedre za teorijsku elektrotehniku za 2021. godinu dobio je:
Miodrag Milutinov, docent

Nastavnik sa najvećim brojem radova sa SCI liste u 2021. godini je:
Gorana Mijatović, docent

Saradnik ili istraživač u istraživačkom ili naučnom zvanju sa najvećim brojem radova sa SCI liste u 2021. godini je:
Branislav Popović, viši naučni saradnik

Član DEET-a sa najvećim brojem heterocitata u 2020. godini (prema SCOPUS bazi) je:
Tatjana Lončar-Turukalo, vanredni profesor