Naši studenti kvalifikovali se na završno takmičenje Bosch Future Mobility Challenge

U okviru studentskog takmičenja Bosch Future Mobility Challenge, tim SCHOBot sa Fakulteta tehničkih nauka kvalifikovao se na završno takmičenje koje će biti održano u periodu od 2-8. maja u Kulžu (Rumunija). U konkurenciji više od 70 timova, tim SCHOBot uspešno je prošao kvalifikacije i učestvovaće na završnom takmičenju gde će se pridružiti timovima iz Indije, Južne Koreje, Vijetnama, Nemačke, Poljske, Grčke, Italije, Rumunije, Turske, Moldavije i Kanade.

Tim SCHOBot sačinjavaju studenti: Lenka Brestovački, Marija Golubović, Dejan Mićić, Vladimir Tešić, Aleksandar Aleksić. Mentor tima je prof. dr Jovan Bajić.

Više informacija o takmičenju i ostalim timovima koji su se kvalifikovali na završno takmičenje: BFMC

Pripreme našeg tima za završno takmičenje možete pratiti na instagramu: schobot_