Prednovogodišnji Dan otvorenih vrata FTN-a

U subotu, 17. decembra 2022. godine, Fakultet tehničkih nauka organizovao je prednovogodišnji Dan otvorenih vrata.

U okviru manifestacije, preko 450 srednjoškolaca imalo je priliku da se upozna sa studijskim programima koje mogu upisati u školskoj 2023/2024. godini, o načinu polaganja prijemnog ispita, mogućnostima konkurisanja na više studijskih programa („Pet želja”), statistici prethodnih godina i drugim značajnim informacijama.

Nakon opšte prezentacije o Fakultetu, maturanti su imali mogućnost da poslušaju prezentacije studijskih programa departmana, kao i da se upoznaju sa studijskim programima kroz njihove projekte i radove.

Departman za energetiku, elektroniku i telekomunikacije prezentovao je svoje studijske programe maturantima i ove godine.