Prezentacija kompanije ZF Serbia

U petak, 29.11.2019. godine, u 12.30 časova u Svečanoj sali FTN-a održaće se prezentacija kompanije ZF Serbia koja je namenjena studentima Fakulteta tehničkih nauka.

ZF je globalno aktivna tehnološka grupacija koja isporučuje sisteme za mobilnost putničkih automobila, dostavnih vozila i industrijske tehnologije. Sa sveobuhvatnim tehnološkim portfeljem, ZF nudi holistička rešenja za ugledne proizvođače automobila kao i pružaoce usluga u sektoru mobilnosti i kompanije u razvoju u oblasti transporta i mobilnosti. Jedna od ključnih tačaka daljeg razvoja ZF sistema je digitalno umrežavanje i automatizacija. ZF omogućava svojim vozilima da vide, misle i reaguju.
Kompanija ZF broji 149.000 zaposlenih na oko 230 lokacija u 40 zemalja sveta. Kompanija je 2018. godine ostvarila promet od 36,9 milijardi evra. Svake godine ovo preduzece ulaže preko šest procenata svog prihoda u istraživanja i razvoj.

O kompaniji saznajte više na www.zf.com.