Praksa u kompaniji NIS

Poštovane koleginice i kolege,

Kompanija NIS je raspisala konkurs za dvonedeljnu praksu za studente četvrte godine OAS i MAS studija.

Planirani početak prakse je 11. mart.

U cilju uspešne realizacije ovog programa, pozivamo studente četvrte godine osnovnih i/ili prve godine master akademskih studija smerova Energetika, elektronika i telekomunikacije, Merenje i regulacija, Energetika i procesna tehnika i Proizvodno mašinstvo, koji bi bili zainteresovani za učestvovanje u ovoj praksi.

Najuspešniji studenti na praksi, imaće mogućnost da apliciraju za program plaćene studentske prakse „NIS Calling“ za koji prijave počinju u aprilu a početak prakse planiran je za 01.07.2024., kao i za drugi program jednogodišnje plaćene studentske prakse „NIS Energy“ za koji se mogu prijaviti početkom septembra a početak prakse bi bio polovinom januara naredne godine.

Više informacija možete pogledati ovde.

Ukoliko ste zainteresovani, molim vas da se prijavite do srede, 31. januara, putem linka:

Puno pozdrava,

Mirjana Damnjanović