Prvoaprilski Dan otvorenih vrata

U subotu, 1. aprila 2023. godine, Fakultet tehničkih nauka organizovao je prvoaprilski Dan otvorenih vrata, koji je posetilo preko 600 srednjoškolaca.

Srednjoškolci su imali priliku da se upoznaju sa studijskim programima koje mogu upisati u školskoj 2023/2024. godini, o načinu polaganja prijemnog ispita, mogućnostima konkurisanja na više studijskih programa („Pet želja”), statistici prethodnih godina i drugim značajnim informacijama.

Nakon opšte prezentacije o Fakultetu, maturanti su imali mogućnost da poslušaju prezentacije i da se upoznaju sa studijskim programa departmana kroz njihove projekte i radove.

Departman za energetiku, elektroniku i telekomunikacije prezentovao je svoje studijske programe maturantima i ove godine.